Startovací váha: 58 kg
Současná váha: 53 kg
Současné BMI: 21,5 (v normě)
První cíl: 50 kg
Druhý cíl: 45 kg
Možná: 40 kg

5.7.2011

5. července 2011 v 21:04 | bloody-bride |  Jídelníčky
Tak a dost. V poslední době jsem to zas přeháněla (hlavně, když jsem s přítelem tak mám pořád na něco chuť, společně si vaříme apod.) a rozhodla jsem se, že fakt aspoň nějakou chvíli musím jíst ještě o moc míň než dosud. A dneska je mi zrovna strašně zle (ale až pár hodin od oběda) takže naštěstí teď žádný hlad ani chuť na nic nemám.
Jinak je to takový trochu bludný kruh-pár dní se držím, pak se zas neovládám, pak chci jíst, co nejmíň atd. V nějakém ženském testu mi vyšlo, že jsem ohrožena bulimií a měla bych co nejdřív kontaktovat odborníka, ale já jsem ohrožená leda tak žravostí :-D Každý doktor by se mi vysmál. Za poslední 2 týdny jsem si sice 2x strčila prst do krku (i dneska), ale to mi bylo fakt blbě a šlo to ven samo, prostě už jsem nevěděla, jak tomu ulevit. Rozhodně to nehodlám praktikovat často a o anorexii i bulimii jsem si toho už dávno nastudovala mraky a pochybuju, že bych tím někdy mohla trpět...mám akorát slabou vůli, to je vše :-/
Jinak dnešní jídelníček:
kedlubna a pár cherry rajčátek
miska nudlové polévky, 2 domácí knedlíky, trošinka kyselého zelí, kousek kuřete
3 čokoládové sušenky
Pití: ráno hrnek černého neslazeného čaje, asi 3 skleničky Hanácké citronové kyselky, jinak voda
Pohyb: schody do 9.patra, 80 cviků na břicho (večer ještě přidám) a chtěla jsem jít na procházku, ale bylo/je mi fakt zle :-/ a vůbec nevím z čeho, dnešní jídelníček sice není zdaleka ideální, ale na mé poměry je toho dost málo :-( Ach jo.
 


Komentáře

1 Slimka Slimka | Web | 6. července 2011 v 12:35 | Reagovat

Já myslim, že to bude dobrý, určitě to zvládneš! S tim přítelem chápu, no. taky jsem to tak měla, kort když on pořád taky něco jedl, že. Jenže jak jsem teďka s někým vždycky jenom chvilku, tak mám před ním blok jíst, takže tyhle starosti zatim u mě padaj.
Hlavně si prosim tě nezačínej nic s tou bulimii, je to svinstvo. I když já mám tak co říkat.. zrovna nedávno jsem to po delší době zase udělala.
Podle mě je nejtěžší prostě začít, po nějakých 14 dnech nebo týdnu si člověk zvykne a je to.
Pohyb máš podle mě taky v pohodě, co třeba s přítelem jezdit na kole?
A když budeš mít třeba hlad, tak se pořádně napít vody a pak do sebe nacpat zeleninu, když se budeš cítit plná, tak tě ani nebude honit mlsná.. takhle to mám teda já.

2 bloody-bride bloody-bride | 6. července 2011 v 14:59 | Reagovat

Díky za komentář, Slimuš :-* Jo, přesně, přítel taky pořád něco jí a to je úplně vychrtlý, závidím mu, že může jíst cokoli a kdykoli a nikde to není vidět :-[ :-D
Kolo nemáme, jen přítel má nějaké staré, ale říkal, že by ho mohl zkusit předělat na rotoped :-D Ještě mi navrhoval in-liny, ty sice bohužel taky nemám, ale zrovna jsem viděla v jednom inzertním časopisu nabídku výuky jízdy na in-linech (já na tom nikdy nestála, ehm), tak o tom popřemýšlím.
Taky bych chtěla plavat a napadají mě další věci, ale když je na to člověk sám, tak je to o ničem :-( Mně prostě nebaví dělat takové věci sama :-(

3 Vanity Vanity | 7. července 2011 v 21:58 | Reagovat

Jo, chlapi to mají prostě jednodušší, taky mě to štve =/.
Jo, takhle, mě spíš tyhle věci baví samotný, dám si sluchátka do uší, jedu si a snim =), to miluju. S in-liny tě obdivuju, já bych teda na to nevlezla, kort se svojí pověstnou šikovností =D. Ale to se nějak poddá, neboj, máš milujícího přítele a to je to nejdůležitější =).

4 AaauceRat AaauceRat | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 10:45 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

5 PeterUnine PeterUnine | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 18:49 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama